• Brigáda

Dňa 2.7.2021 v piatok sa uskutoční brigáda. Prosíme rodičov, ktorí sú ochotní prísť pomôcť pri sťahovaní skríň z tried, demontáž parkiet, odbíjanie soklíkov a následne ich úpravu, aby  si so sebou priniesli potrebné náradie. Prosím nahláste sa osobne, alebo mailom na: skoladubova@gmail.com.Ďakujeme pekne.

Od 23.6.2021 (streda) do 29.6.2021 (utorok) bude vyučovanie do 11,40 hodiny. Na obed  pôjde o 12.00h 1.a 4.ročník a o 12,30 hodine 2.a 3. ročník .

30.6.2021 o 8,00 hodine bude na školskom dvore slávnostné ukončenie školského roka, následne si žiaci prevezmú v triedach vysvedčenia. Ukončenie bude o 8,45 hodine. Je potrebné v tento deň odhlásiť svoje dieťa z obeda. ŠKD v tento deň nebude.

• Tajomný les

• K MDD kultúrno-športová komisia Oú v Dubovej organizuje športové podujatie pre deti. Na toto podujatie je potrebné vopred sa prihlásiť na mail: tajomnyles@gmail.com

• Jún 2021

• 1.  Deň detí ( športové dopoludnie)

9.  Školský výlet Bojnice (odchod 6,50 príchod 17,00)

15. Exkurzia Červený kameň (8,00-11,30)

17. Englishstar- ANJ súťaž (3.- 4.ročník)

24. Klasifikačná porada

28. Rozlúčka so štvrtákmi

30. Slávnostné ukončenie školského roka

• Múzeum Ľudovíta Štúra

• Edukačný proces sme dnes oživili exkurziou do Múzea Ľ.Štúra v Modre, kde sme si prezreli expozíciu a doplnili nové informácie učiva z vlastivedy.

• Vyhlásenie o bezinfekčnosti

• Vážení rodičia, od pondelka 17.5.2021 nie je potrebné podávať Vyhlásenia o bezinfekčnosti každý pondelok. Vyhlásenie podá len rodič, ktorého dieťa nebolo v škole  viac ako 3 dni po sebe vrátane víkendov a sviatkov a to pri návrate do školy.

• Fotografovanie

• V piatok sa budeme fotografovať, prosím o nahlásenie počtu fotografií. Spoločná triedna fotografia 2€, samostatná, či s kamarátom 1,50€. Prvácka a štvrtácka sada 3ks (13/18cm) + 1ks (15/21cm)=8€.

• Objednávka školských pomôcok na šk. rok 2021/2022

vzhľadom na danú situáciu, si môžete objednať školské pomôcky pre deti na šk. rok 2021/2022 elektronicky od spoločnosti Daffer. Objednávku môžete realizovať pomocou internetovej služby  SKVELKO na  stránke     https://www.daffer.sk/12005 .Nájdete tam všetky aktuálne sady pre našu školu - ZŠ Dubová, stačí si vybrať ročník, ktorý bude vaše dieťa od septembra navštevovať. Okrem základných sád školských pomôcok si môžte vybrať aj zo širokej ponuky doplnkových produktov. Obsah košíka je možné regulovať podľa vašej požiadavky. Objednávku je potrebné realizovať najneskôr do 20.07.2021. Dodanie tovaru si môžte zvoliť domov alebo do školy (ušetríte poštovné).

• Zmeny od 3.5.2021

Na základe aktuálneho rozhodnutia vlády SR  v uznesení č. 215/2021 z 26. apríla

2021 a Vyhlášky 197 UVZ SR bude od 29. apríla 2021 zrušená  podmienka

preukazovania sa negatívnym výsledkom testu na COVID-19 pre rodičov žiaka

a zamestnancov školy pri prezenčnom vzdelávaní.

Rodič online odovzdá iba čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti. Prekrytie horných

dýchacích ciest ( nosenie rúška) je potrebné.

• Máj 2021

• 13. Cvičenie v prírode- preložené na jún

14. Fotografovanie

25. "Deň v škole"- pre deti z Materskej školy

• Vo štvrtok 22. apríla sa uskutočnil projektový deň ku Dňu Zeme. Celý deň bol

venovaný ochrane planéty, separovaniu,  prostredníctvom zaujímavých zážitkových

aktivít, ktorých cieľom je vytvárať pozitívny vzťah detí k životnému prostrediu. Žiaci

si tak zábavnou formou prehlbujú znalosti o ochrane životného prostredia

a osvojujú si zásady ekologického správania sa v ich každodennom živote.

• OZNAM- zápis do 1. ročníka ZŠ

• Vážení rodičia budúcich prváčikov!

oznamujeme Vám, že plánovaný fyzický zápis prvákov na školský rok 2021/2022

dňa 21.4.2021 sa NEUSKUTOČNÍ  z dôvodu naďalej pretrvávajúcich

epidemiologických opatrení.

Zápis prebehne iba elektronickou a papierovou formou. Tí, ktorí ešte nevypísali

elektronickú prihlášku na stránke našej školy, nech tak urobia do 21.4.2021.

Po spracovaní prihlášok bude rodičom zaslaný  mail s ďalšími informáciami.

ĎAKUJEME! ... tešíme sa na budúcich prváčikov :)