• Škola v prírode 2. deň

• Dnes sme po kŕmení danielice a raňajkách vyrazili na lanovku a vyviezli sme sa na Skalnaté pleso. Po krátkom pobyte sme sa vydali Magistrálou cestou-necestou na Hrebienok. Turistickú trasu zvládli všetci na jednotku a to aj naši malí prváci. Lanovkou sme prišli do Starého Smokovca a odtiaľ do Tatranskej Lomnice. Po skvelej večeri sme využili pekné počasie a hrali sme hry vonku. Nezabudnuteľné zážitky v nádhernej prírode nám zostanú navždy.

• Škola v prírode

• Do školy v prírody sme pricestovali v poriadku. Navštívili sme Tricklandiu a užívame si krásnu prírodu v Tatranskej Lomnici. Fotografie budú denne dopĺňané vo fotogalérií.

• Škola v prírode

• Odchod do školy v prírode bude 17.6.2019 pondelok o 5,35 h zo železničnej stanici v Šenkviciach. Deti budú mať kufor na kolieskach a ruksačik s desiatou a nápojom. Príchod je plánovaný na 21.6.2019 o 17,45 h na železničnú stanicu v Šenkviciach.

• Výlet

• V utorok 11. júna navštívime minifarmu v Lubinej. Odchod je o 7,00 hodine. Príchod je plánovaný na 15,00 h. Obed máme zabezpečený v kolibe. V školskej jedálni sú deti zo stravy odhlásené. Je potrebné si priniesť desiatu, pitie a 5 € na vstup a vreckové. Autobus a strava budú hradené zo ZRPŠ. Deti sa budú môcť povoziť na koníkovi za poplatok 1,50€.

• Riaditeľka základnej školy veľmi pekne ďakuje našim šikovným rodičom : pani Čvirikovej, Grigerovej, Hutterovej, Kenderessy, Kinkorovej, Pisoňovej, Podhorskej, Ružičkovej, Smolkovej, Stankovenovej, Šikulovej, Tomáškovej, Tóthovej, pánovi Hainzlovi, Šikulovi, Šmahovskému za aktívnu prácu na skrášlení okolia našej školy. Vďaka !

• Brigáda rodičov

• V stredu 5.6.2019 v čase od 15,00 - 18,00  hodiny sa uskutoční brigáda. Je potrebné priniesť si štetec, alebo valček na natieranie plota, metlu. Budeme maľovať plot, vyzametáme betónovú plochu a vyznačíme rozmery ihriska- urobíme biele čiary, nakreslíme dráhu na skok z miesta. Kto vie zabezpečiť drevené ohrady okolo 4 stromčekov môže priniesť. Plánovaná brigáda na vytvorenie náučného chodníčka bude realizovaná až po zakúpení materiálu.

• Atlantis Levice

• V pondelok 3. júna 2019 navštívime vedecko-zábavné centrum v Leviciach. Deti si prinesú veľkú desiatu a pitie, športové oblečenie. Zo stravy sú odhlásené. Odchod od školy je o 7,00 hodine. Príchod je plánovaný na 15.00 hodinu. Doprava a vstupné budú hradené zo zisku z tvorivých dielní.

• Jún 2019

• 3. Atlantis Levice  odchod o 7,00h