• Cvičenie v prírode

Vo štvrtok 28.4.2022 bude cvičenie v prírode. Žiaci prídu v nepremokavej obuvi a športovom oblečení,

prinesú si desiatu a pitie. Nakoľko v tento deň bude prerušená dodávka elektriny, žiaci nebudú mať obed.

Pre žiakov je potrebné si prísť o 11.45 hodine. ŠKD v tento deň nebude.

Ďakujem za porozumenie.

• Objednávka školských pomôcok na školský rok 2022/2023

školské pomôcky pre deti na šk. rok 2022/2023 si môžete objednať elektronicky od spoločnosti Daffer. Objednávku môžete realizovať pomocou internetovej služby   www.daffer.sk/12005Nájdete tam všetky aktuálne sady pre našu školu, stačí si vybrať ročník, ktorý bude vaše dieťa od septembra navštevovať. Okrem základných sád školských pomôcok si môžte vybrať aj zo širokej ponuky doplnkových produktov. Objednávku je potrebné realizovať najneskôr do 26. 07. 2022. Dodanie tovaru si môžte zvoliť domov alebo do školy (ušetríte poštovné).

• Uspešní riešitelia

• 29. marca 2022 sa uskutočnilo okresné kolo matematickej pytagoriády.

Súťažilo 12 žiakov z tretieho a štvrtého ročníka. Úspešní žiaci sú:

3.A:                                                            4.A:

Zoja Galášová                                          Matej Held

Dominika Boďová                                    Stanislav Ravas

Alex Hozlár

Adam Olša

G R A T U L U J E M E ! ! !

• APRÍL 2022

• 4.  Deň otvorených dverí ( 9,45 - 11,20)

5.  Zápis do 1. ročníka (13,30 - 16, 30)

11. Matematický klokan (1. - 4. ročník)