V piatok 1.4.2022 bude v škole od 12,00 hodiny odstavená voda. Deti pôjdu na obed o 12,00 a 12,20 hodine. Prosím, vyzdvihnite si Vaše deti hneď po obede. Ďakujem za pochopenie.

• Noc v škole

• Vo štvrtok 31. marca 2022 sa uskutoční noc v škole. Deti si prinesú peračník, pitie. Na prezlečenie tepláky, alebo veci na spanie, hygienické potreby, spacáky, vankúšik a deku na prikrytie.

Program: 31.3.2022

17,15 - 17,30: Príchod, uloženie veci v svojej triede

17,30 - 19,00: Súťaže v družstvách

19,15 - 19,45: Večera

20,00 - 21,00: Rozprávkový hosť s pesničkou

21,00 -  Večierka, nočný kľud

1.4.2022

7,30- 8,00 : Raňajky

8,00 - 11,45: Obecná knižnica- beseda, športové súťaže na ihrisku

V piatok pôjdu na obed o 12,00h: 1. a 3. ročník a o 12,30 h: 2. a 4. ročník. ŠKD bude v bežnom režime.

• Zápis do 1. ročníka ZŠ

• Do prvého ročníka môže nastúpiť dieťa, ktoré v čase nástupu na povinnú šk. dochádzku dovŕši 6 rokov.

Ak to situácia povoľuje, zápisu sa zúčastňuje dieťa so zákonným zástupcom.

Zákonný zástupca vyplní elektronickú prihlášku, ktorá je na stránke školy.

Čo je potrebné so sebou priniesť:

• občiansky preukaz zákonného zástupcu
              • rodný list dieťaťa
              • v prípade zdravotne postihnutého dieťaťa aj doklad o jeho zdravotnom postihnutí
              • vyplnenú elektronickú prihlášku podpísanú obidvomi rodičmi
              • ďalšie informácie získate na hlavnej stránke školy- Základná škola- Zápis do 1.ročníka

Po prázdninách je potrebné elektronicky vyplniť Vyhlásenie o bezpríznakovosti.Ďakujeme.

• Marec 2022

• 1.-4. Jarné prázdniny

23.  Divadelné predstavenie: Škaredé káčatko

22.  Workshop: Svetový deň vody

- Výtvarná súťaž: Svet permoníkov

29. Okresné kolo pytagoriády (3.a 4.roč.)

30. Kino Modra

31.  Rozprávková noc v škole